Organizacja wesel w Bydgoszczy

Catering weselny lub sala bankietowa


To już jest w Bydgoszczy rzecz wiadoma. Wesela w naszej sali to doskonała organizacja, doskonała atmosfera, wyśmienite jedzenie i wspaniała zabawa.
Ślub i wesele to uroczystości niepowtarzalne i wyjątkowe. Każda para razem z rodziną stara się żeby były one zorganizowane perfekcyjnie i na długo zostały w pamięci osobom w nich uczestniczącym. My zdajemy sobie sprawę jak ogromną wagę nasi klienci przykładają do organizacji wesela i dlatego starami się aby uroczystość weselna przez nas organizowana była zawsze udana, jedyna i niepowtarzalna.

Catering dowieziemy w wybrane przez Państwa miejsce w Bydgoszczy i okolicach miasta.

Możemy zaproponować Państwu całkowitą organizację wesela w naszej sali w Bydgoszczy lub przygotować weselny catering i dowieźć go w wybrane przez Państwa miejsce. Możemy przygotować dla kameralny obiad po ślubnej uroczystości albo trwającą do białego rana imprezę z tańcami.
Jeżeli zdecydują się Państwo na kompleksową organizacje wesela u nas - zapewnimy wszystko co jest niezbędne do jej zorganizowania. Podstawa jest oczywiście odpowiednio skomponowane menu ale zadbamy również o oprawę muzyczną, wystój stołów i sali, obsługę sali oraz usługi foto-video.
nasi kelnerzy to wykwalifikowani i doświadczeni eksperci w swoim zawodzie. Państwa gości obsłużą w sposób dyskretny bez zbędnego narzucania się. Zadbają o utrzymanie porządku na stołach, zawsze na czas sprzątną brudna zastawę i nakryją czystą.

Siedziba naszej firmy oraz nasza sala weselna znajdują się w Bydgoszczy ale na Państwa życzenie przygotujemy catering weselny w dowolnym miejscu przez Państwa zasugerowanym.

Wieloletnie doświadczenie w kompleksowej organizacji wesel.

Cateringiem weselnym zajmujemy się od wielu już lat dzięki czemu dysponujemy doświadczeniem umożliwiającym perfekcyjnie przygotować weselne przyjęcie skutecznie zapobiegając różnego rodzaju niespodziewanym a niepożądanym przeszkodom.
Podstawą usługi cateringowej jest odpowiednio skomponowane menu. W naszej ofercie, do zapoznania się z którą zachęcamy, znajdziecie Państwo zarówno dania tradycyjne - odpowiadające gustom osób starszych, z bardziej konserwatywnym podejściem do kuchni jak smaki bardziej nowoczesne tak z kuchni międzynarodowej jak i bazujące na osiągnięciach polskiej sztuki kulinarnej. W menu weselnym przez nas skomponowanym z pewnością każdy Państwa gość znajdzie coś co będzie odpowiadało jego gustom i preferencjom smakowym.

Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Postaramy się wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie, rozwiać wszelkie wątpliwości i razem zorganizować niezapomniane, wspaniałe wesele.


Wesela które zorganizowaliśmy w całości jak i zapewniony przez nas catering weselny.


Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań:

tel. 52 307 04 04 • tel. kom. 889 00 23 23
e-mail: biuro@dobrysmak.com.pl
ul. gen. Andersa 55, 85-791 Bydgoszcz

Outsourcing cateringu

Outsourcing cateringu to praktyka polegająca na wynajmowaniu firm lub usługodawców zewnętrznych do dostarczania posiłków i usług związanych z obsługą gastronomiczną na określonych wydarzeniach lub w określonych miejscach. Firmy, organizacje lub osoby korzystają z outsourcingu cateringowego, aby zapewnić odpowiednie jedzenie i usługi gastronomiczne swoim gościom lub klientom, bez konieczności posiadania własnej kuchni i personelu kuchennego.

Przykłady sytuacji, w których może być stosowany outsourcing cateringowy, obejmują:

  1. Wydarzenia specjalne: Na przykład wesela, bankiety, przyjęcia urodzinowe, imprezy firmowe czy konferencje mogą zdecydować się na wynajęcie firmy cateringowej, aby zapewnić posiłki i obsługę gości.

  2. Restauracje i kawiarnie: Niektóre restauracje mogą korzystać z usług outsourcingowych, aby zorganizować catering na zewnątrz lub dostarczać posiłki do firm i klientów indywidualnych. outsourcing sprzedaży

  3. Instytucje edukacyjne i firmy: Szkoły, uczelnie, firmy czy placówki opieki zdrowotnej mogą korzystać z outsourcingu cateringowego, aby dostarczać posiłki pracownikom, uczniom czy pacjentom.

  4. Imprezy sportowe i rozrywkowe: Wydarzenia sportowe, koncerty, festiwale i inne duże imprezy często współpracują z firmami cateringowymi, aby zaspokoić potrzeby żywieniowe uczestników.

  5. Zakłady pracy: Firmy mogą oferować catering jako część programu korzyści dla pracowników, dostarczając posiłki w miejscu pracy.

Korzyści z outsourcingu cateringowego obejmują dostęp do specjalistycznego doświadczenia, różnorodność menu dostosowaną do preferencji klienta, oszczędność czasu i zasobów oraz eliminację konieczności zarządzania własnym personelem kuchennym. Jednak ważne jest, aby wybrać wiarygodnego dostawcę cateringowego, który spełni oczekiwania pod względem jakości jedzenia i obsługi.


outsourcing