Catering na chrzciny w Bydgoszczy

Chrzest w naszej sali bankietowej lub catering


Chrzciny naszych milusińskich to ważne rodzinne wydarzenie tak dla jeszcze nieświadomego wagi tych wydarzeń dziecka jak i dla rodziców oraz pozostałej rodziny.
Z wielką przyjemnością pomożemy Państwu w organizacji tej uroczystości organizując dla Państwa usługi cateringowe na terenie Bydgoszczy jak i w najbliższych okolicach miasta.
Z dbałością o najmniejsze szczegóły przygotujemy całą uroczystość - od pysznych dań, poprzez odpowiednio dobraną zastawę i przybranie stołu aż po profesjonalna obsługę kelnerską - a Państwo będą mogli spokojnie cieszyć się tymi pięknymi, spędzonymi w rodzinnym gronie chwilami.

Oferujemy Państwu bogate menu co pozwoli w szybki i łatwy sposób wybrać posiłki, napoje i desery, które zaserwujemy Państwu i Państwa gościom w tym uroczystym dniu. Dbałość o smakowe jak i estetyczne walory naszego cateringu sprawi że wszyscy z pewnością będą zadowoleni ciesząc podniebienia smacznymi potrawami a oczy odpowiednio skomponowana zastawą stołową oraz wystrojem sali.

Oferujemy także catering na Pierwszą Komunie Św., Wesela i inne imprezy okolicznościowe. Zapraszamy do kontaktu, składania zapytań oraz współpracy mieszkańców Bydgoszczy i okolic.

Nasza propozycja cateringu z okazji chrztu:


Przykłady chrztów, które obsługiwaliśmy w naszej sali oraz na wyjazdach.


Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań:

tel. 52 307 04 04 • tel. kom. 889 00 23 23
e-mail: biuro@dobrysmak.com.pl
ul. gen. Andersa 55, 85-791 Bydgoszcz