Catering wielkanocny Bydgoszcz

Wielkanocne przysmaki dla firm i klientów indywidualnych


Wielkanoc to piękny czas. Aby umożliwić Państwu jak najpełniejsze ich przeżycie i sprawić by mogli Państwo cieszyć się ich atmosferą chcielibyśmy zaoferować wielkanocny catering przygotowany przez naszych specjalistów. Naszą ofertę kierujemy tak do osób prywatnych jak i małych i dużych firm z Bydgoszczy i pobliskich miejscowości. Mamy wieloletnią praktykę w organizacji tego rodzaju spotkań. W tym czasie mieliśmy niewątpliwą przyjemność zorganizować wielkanocne spotkania w wielu firmach. Na Państwa życzenie przygotujemy ofertę tradycyjnych staropolskich potraw albo przedstawimy nieco bardziej wyszukane i nowoczesne menu nawiązujące do tych pięknych Świąt. Jeżeli zdecydują się Państwo na zorganizowanie spotkania firmowego nasi kelnerzy zapewnią jego sprawną obsługę. Wielkanocne spotkanie możemy dla Państwa zorganizować w dowolnym, wskazanym przez Państwa miejscu albo polecamy jego organizację w naszej sali bankietowej w Bydgoszczy.

Wielkanocne przysmaki z dowozem do domu lub firmy

Catering przez nas przygotowany stanowi doskonała ofertę na firmową Wielkanoc w pracy, biznesowe śniadanie wielkanocne czy też po prostu spotkanie"przy jajku. Wielkanoc to radosne, wiosenne święta. Nasze potrawy, wystrój stołu i obsługa spotęgują ich niepowtarzalny klimat i sprawią, że na długo zapadną w pamięci Państwa i Państwa gości.
Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi zestawami menu wielkanocnego. W razie pojawienia się pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.


Przykłady naszego cateringu wielkanocnego.


Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań:

tel. 52 307 04 04 • tel. kom. 889 00 23 23
e-mail: biuro@dobrysmak.com.pl
ul. gen. Andersa 55, 85-791 Bydgoszcz