Catering na imprezy firmowe Bydgoszcz

Festyny integracyjne pod gołym niebem i oprawa gastronomiczna zebrań zarządu


Impreza firmowa to wydarzenie przygotowane dla pracowników firmy lub jej kontrahentów. Powodów do organizacji imprezy firmowej może być kilka.

Mogą też być imprezy firmowe o charakterze bardziej formalnym

Smaczne jedzenie to podstawa udanego festynu firmowego

W zależności od rodzaju imprezy będzie ona oczywiście miała inny przebieg i będzie wymagała inne oprawy. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wszelkiego rodzaju imprez firmowych. Od kameralnego spotkania wigilijnego zorganizowanego w pomieszczeniach biurowych firmy po imprezy integracyjne dla kilkuset osób organizowane pod gołym niebem. Zadbamy o każdy aspekt takiej imprezy. Podstawą naszej działalności jest oczywiście obsługa gastronomiczna imprezy ale zapewnimy także atrakcje dodatkowe takie jak: dmuchane place zabaw, organizacja zabaw i konkursów tak dla najmłodszych jak i nieco starszych uczestników imprezy. Organizując imprezę dla Państwa firmy zadbamy także o profesjonalną ochronę całego przedsięwzięcia jak i zapewnienie zaplecza sanitarnego.
Dzięki naszemu doświadczeniu w organizowaniu cateringu na imprezach firmowych z chęcią podejmiemy się organizacji i obsługi przyjęcia w dowolnej formule czy tematyce. Jesteśmy elastyczni i zawsze pozostajemy otwarci na pomysły i sugestie (choćby te najdziwniejsze) naszych klientów.
Zapraszamy odwiedzenia podstrony z rekomendacjami wystawionymi nam przez inne firmy oraz do kontaktu z nami, zadawania pytań i współpracy.


Przykłady zorganizowanych przez nas firmowych imprez.


Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań:

tel. 52 307 04 04 • tel. kom. 889 00 23 23
e-mail: biuro@dobrysmak.com.pl
ul. gen. Andersa 55, 85-791 Bydgoszcz