Pierwsza Komunia Św. Bydgoszcz

Przyjęcia pierwszokomunijne w sali bankietowej lub catering


Dzień Pierwszej Komunii Św. jest bardzo ważnym wydarzeniem dla samego dziecko jak i towarzyszącej mu podczas tej uroczystości rodziny.
Aby pomóc Państwu przeżyć go w pełni i jak najbardziej skupić się na tym, co jest w tym dniu najważniejsze przygotujemy dla Państwa całą uroczystość.
Możemy ją zorganizować w naszej sali w Bydgoszczy (Fordon) jak i przygotować posiłki i dowieźć je pod wskazany przez Państwa adres.
Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji uroczystości pierwszokomunijnych sprawia, ze możemy polecić Państwu sprawdzone rozwiązania, które dopasowane sa do wielkości przyjęcia i nie zrujnują Państwa budżetu.
W większość przypadków goście pierwszokomunijni to osoby o tradycyjnym podejściu do menu. Dla nich dobrze jest zaplanować potrawy takie jak: rosół, kotlet schabowy, pieczony drób. Jednakże polecimy Państwu także troszkę bardziej wyszukane potrawy odpowiadające gustom osób, lubiących rzeczy nowe - nieco mniej tradycyjne. Zawsze staramy się także zaproponować coś związanego z aktualnie panującą pora roku. Z pewnością wspólnie uda się nam przygotować menu odpowiadające wszystkim, obecnym na pierwszokomunijnej uroczystości gościom.
W większości przypadków catering na komunię obejmuje obiad oraz deser jednak nierzadko zdarza się, że klienci decydują się także na ugoszczenie uczestników przyjęcia także kolacją.

Oferujemy Państwu różne opcje cateringu na Pierwszą Komunię Św.

Może to być:

Organizację uroczystości i sporządzenie kalkulacji zawsze poprzedzamy dokładnym zapoznaniem się z oczekiwaniami, preferencjami i wytycznymi klientów.
Przedstawienie propozycji menu z kalkulacją nie jest oczywiście ostateczną ofertą i zawsze jesteśmy otwarci na poprawki i korygujące sugestie klienta.

Nasz propozycja cateringu pierwszokomunijnego:


Przykłady przyjęć pierwszokomunijnych, które organizowaliśmy w naszej sali oraz na wyjazdach.


Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań:

tel. 52 307 04 04 • tel. kom. 889 00 23 23
e-mail: biuro@dobrysmak.com.pl
ul. gen. Andersa 55, 85-791 Bydgoszcz

Catering Bydgoszcz | Catering wigilijny Bydgoszcz | Przyjęcia pierwszokomunijne | Catering na każdą okazję | Catering firmowy