Uroczystości rodzinne

Urodziny, imieniny, rocznice, jubileusze - catering na każdą okazję


Oferujemy Państwu także w pełni profesjonalną obsługę cateringową uroczystości w mniejszym lub większym gronie rodzinnym.
Czy to urodziny dziadka czy rocznica ślubu rodziców a może osiemnastka ukochanej córeczki albo pierwsza praca zawodowa podjęta przez syna. Każdy powód jest dobry do świętowania.
Pomożemy Państwu zorganizować wyjątkową oprawę dowolnej uroczystości ponieważ zdajemy sobie sprawę, że każda okazja może być wyjątkowa i dlatego wymaga specjalnej oprawy. Każdą uroczystość traktujemy indywidualnie dostosowując ją do potrzeb i budżetu przewidzianego do jej organizacji.

Zapewnimy wyjatkową oprawę gastronomiczna w wyjątkowym dla Państwa dniu.

Przez wiele lat działalności firmy posiedliśmy doświadczenie pozwalające nam zaoferować Państwu coś więcej niż wyśmienite jedzenie, perfekcyjną obsługę kelnerską czy doskonałą dekorację stołu lub pomieszczenia. My możemy Państwu zaoferować komfort psychiczny płynący ze świadomości, że organizacja uroczystości związanej z ważnym dniem w życiu Państwa rodziny spoczywa w dobrych rękach. Państwa zadowolenie jest dla nas niemniej ważne niż gratyfikacji finansowa - ponieważ to ono jest dla nas referencją najlepszą ze wszystkich.
Możemy Państwu zaproponować podjęcie gości samym obiadem, obiadem z deserem a także całonocną zabawę z kolacją, cały czas obecnymi na stole przystawkami i ciepłym posiłkiem w okolicach północy.
Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i proponowanymi przez nas potrawami. Razem z pewnością zorganizujemy oprawą godną każdej, ważnej uroczystości rodzinnej.


Przykłady zorganizowanych przez nas uroczystosci rodzinnych.


Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań:

tel. 52 307 04 04 • tel. kom. 889 00 23 23
e-mail: biuro@dobrysmak.com.pl
ul. gen. Andersa 55, 85-791 Bydgoszcz

Catering Bydgoszcz | Catering wigilijny Bydgoszcz | Przyjęcia pierwszokomunijne | Catering na każdą okazję | Catering firmowy