Catering wigilijny Bydgoszcz

Organizacja wigilii firmowych


Okres przed Świętami Bożego Narodzenia to czas, w którym wiele firm organizuje dla swoich pracowników, a czasem i kontrahentów, firmową wigilię. Jest to dobra okazja aby podczas degustacji wigilijnych potraw dokonać podsumowania minionego roku. Jest to czas wyjątkowy. Czas, który chcemy spędzić w miłej i przyjaznej atmosferze i spotkać się nieco mniej formalnie z naszymi pracownikami czy kontrahentami.

Przygotujemy catering wigilijny tak dla firmy jak i dla odbiorców windywidualnych.


Nasza firma może pomóc Państwu w zorganizowaniu takiego spotkania. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji firmowych wigilii. Zapewnimy uczestnikom Państwa spotkania doskonałej jakości dania przygotowane przez naszych doświadczonych kucharzy oraz obsługę, która pomoże w zbudowaniu świątecznego nastroju. Stworzymy dla Państwa menu które w zależności od Państwa preferencji może być tradycyjnie wigilijnym zestawem staropolskich dań albo nieco bardziej nowoczesnym i ekskluzywnym podejściem do wigilijnych potraw. Możemy oczywiście również stworzyć mix obu tych zestawów. Nasze bogate doświadczenie w organizowaniu cateringu na wigilię firmowe sprawi, ze na cokolwiek się Państwo zdecydują z pewnością spotka się to z entuzjastycznym przyjęciem Państwa gości.

Organizacja firmowych spotkań wigilijnych.

Obsługujemy tak małe i jak i duże firmy z Bydgoszczy i okolic miasta. Możemy zorganizować dla Państwa Wigilie w formie bufetu albo kolację przy świątecznie przystrojonym stole z pełną obsługą kelnerską. Zawsze służymy radą i doświadczeniem tak w wyborze formuły firmowego spotkania wigilijnego jak i oczywiście w komponowaniu menu na takie spotkanie. Gdyby chcieli Państwo zorganizować spotkanie wigilijne poza siedzibą firmy - doradzimy w kwestii doboru odpowiedniego miejsca. Współpracujemy z wieloma salami, w których można takie świąteczne spotkanie zorganizować. Oddajemy Państwu do dyspozycji oczywiście naszą salę bankietową, która mieści się w Bydgoszczy - Fordonie.
Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym zestawem wigilijnego menu i do kontaktu z nami. Z przyjemnością umówimy się z Państwem na spotkanie, przygotujemy indywidualną ofertę i omówimy szczegóły Państwa firmowej Wigilii.


Zorganizowane przez nas wigilie firmowe.


Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań:

tel. 52 307 04 04 • tel. kom. 889 00 23 23
e-mail: biuro@dobrysmak.com.pl
ul. gen. Andersa 55, 85-791 Bydgoszcz

Catering Bydgoszcz | Catering wigilijny Bydgoszcz | Przyjęcia pierwszokomunijne | Catering na każdą okazję | Catering firmowy