Konferencje i szkolenia Bydgoszcz

Kompleksowy catering


Konferencje są wydarzeniem prestiżowym dla każdej firmy czy organizacji. Ich nieodłącznymi i ważnymi częściami są przerwy kawowe, obiadowe, lunche. Dla organizatorów konferencji istotna sprawą jest, aby te przerywniki były profesjonalnie zorganizowane. Ważna sprawa są tutaj nie tylko smaki potraw ale także sposób ich podania.
Nasza firma od wielu lat zajmuje się profesjonalną organizacją konferencji w Bydgoszczy i okolicach miasta. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny catering w trakcie konferencji ale możemy także zająć się innymi aspektami związanymi z ich przygotowaniem. Nasi klienci mają do wyboru szeroką ofertę w naszej karcie dań, przekąsek i napojów co pozwala ułożyć atrakcyjne menu konferencyjne.

Atrakcyjność wizualna serwowanych potraw jest w cateringu równie ważna co ich walory smakowe.

Walory smakowe naszych potraw są oczywiście dla nas kwestią priorytetową ale i atrakcyjność podania jest dla nas także bardzo ważna. Do atrakcyjnie podanych i niezwykle smacznych proponujemy Państwu także profesjonalną obsługę kelnerską. Dyskretny kelner zadba aby konferencyjni goście nie czuli się zagubieni wśród szerokiej oferty dań i udzielI wszelkich informacji na ich temat. Zadbają także o utrzymanie stałego porządku na stołach.
Razem możemy zorganizować konferencję w stylu, który z pewnością pozytywnie zaskoczy jej uczestników. Przygotowane potrawy i napoje będą doskonałym przerywnikiem pomiędzy kolejnymi punktami programowymi konferencji, który pozwoli jej uczestnikom wzmocnić się i zachować koncentrację przez kolejne godziny wykładów czy prelekcji.
Twoja konferencja organizowana przez nas to konferencja na najwyższym poziomie.


Catering który zorganizowaliśmy na szkoleniach i konferencjach.


Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań:

tel. 52 307 04 04 • tel. kom. 889 00 23 23
e-mail: biuro@dobrysmak.com.pl
ul. gen. Andersa 55, 85-791 Bydgoszcz